Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.

GARANCE ORIGINALITY

 

čára

 PADĚLKY KABELEK 

Jistě ses již s padělkem setkala, objevuje se jich velké množství v různých kvalitách. Některé odhalí i laik, avšak dokonalé repliky nerozeznají ani v originálních ochodech a musejí projít důkladnou expertizou. Taková kabelka se většinou posílá do servisního centra dané značky, kde mohou například demontovat a zkontrolovat vnitřní části kovového příslušenství a odhalit tak nejmenší detaily. V posledních letech se množství a kvalita padělků zvětšuje. Padělatelé jsou profesionální zločinecké organizace s miliardovými obraty. Proto pozor, kde se rozhodneš svůj nový kousek pořídit!

 

čára

 

JAK OVĚŽUJEME ORIGINALITU KABELEK? 

Každá luxusní značka má své specifické znaky pro odhalení padělků. Pro rozpoznání neoriginálního zboží jsou rozhodující kombinace zkušeností a využití nejmodernějších technologií. Většinu nabízeného zboží vykupujeme do našeho vlastnictví, máme tedy čas a prostor pro autentizaci a profesionální ošetření zboží. Při výkupu jsou kabelky odborně prohlédnuty a u vybraného zboží probíhá autentizace pomocí systému ENTRUPY. Velmi nákladné modely kabelek, u kterých je možné padělání na úrovni „super fake“, navíc necháváme ověřovat originalitu o soudního znalce, který disponuje „kulatým razítkem“. 

 

čára

 

CO JE TO ENTRUPY? 

Celosvětově využívaný systém pro ověřování luxusního zboží, umění nebo například šperků, vyvinutý v USA. Využívá rozsáhlou databázi autentického zboží a umožňuje tak porovnat kabelku s originály. Na základě fotek v mikroskopické kvalitě a využívané databáze, vyhodnotí systém specifickým algoritmem tisíce vzorků a zjistí, zda je kabelka padělek nebo originál. Výsledkem je certifikát originality nebo informace o padělku.  U klasických kolekcí a pre-loved kousků funguje s přesností 98 %. Pokud systém vydá certifikát originality, je si tedy ENTRUPY na 98 % jistý, že zboží je originální. I tento systém je však limitován svou databází. U zcela nových nebo limitovaných kolekcí nemá dostatečné množství dat v databázi k ověření a není tedy schopen poskytnou informaci, zda je zboží originál nebo padělek. Zde opět přicházejí na řadu lidské zkušenosti, případně znalecký posudek. Jak vidíte existuje více možností, jak autenticitu kabelky ověřit, pouze jeden způsob nestačí ????. Rádi pro vás využíváme vhodnou kombinaci dostupných možností. Chceme Vám tak poskytnou maximální komfort a záruky při koupi nošené luxusní kabelky. 

 

čára

 

JAK ENTRUPY FUNGUJE? 

K ověřování máme k dispozici speciální zařízení pro pořizování mikroskopických fotek. Ke správnému používání je nutné projít speciálním školením s odborníkem z amerického ENTRUPY.  Je nezbytné dodržet přesný proces a pořídit fotky konkrétních součástí kabelky. Zkoumá se druh materiálu a jeho mikroskopická struktura, štítek s data kódem a jeho ražení, stehy v mikroskopické kvalitě, interier kabelky, kovový hardware atd. Díky mikroskopickým fotkám lze rozlišit například hloubku ražení v kovových prvcích, jemnou strukturu kůže, nuance v použitých materiálnech, barvách nebo stehování.

Následně se fotografie zašlou k ověření, pomocí speciálního algoritmu systém porovná fotky s tisíci vzorky. V případě originálu, je výsledkem certifikát. Přesnost získaného výsledku je díky obrovské databázi 98 %, systém se neustále rozšiřuje a vylepšuje. Díky tomu ENTRUPY garantuje originalitu ověřeného zboží, případným odškodněním v hodnotě zboží.

Záznamy nebyly nalezeny...