Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.
Doprava zdarma

DIOR DIORAMA LAMBSKIN WALLET ON CHAIN

24 hodnocení

4hvězdy (1)_small

STAV: VELMI DOBRÝ, velmi málo nošená

Luxusní zpracování kabelky Diorama v menším provedení. Jemná růžová telecí kůže a praktické vnitřní řešení kabelky z ní dělají skvělou společnici.

Téměř není vidět opotřebení kabelky, pouze ve vnitřní části, v místě, kde se řetízek dotýká růže, lehce odřená. Z venku nelze vidět.

 

  • 19 900 Kč 4 000 Kč –20 %
15 900 Kč
Kategorie: PRE-LOVED LUXUS
BARVA: růžová
MATERIÁL: jehněčí kůže
HARDWARE: stříbrný kov
INTERIÉR: jehněčí kůže
VELIKOST: 21 x 12 x 3 cm
PŘÍSLUŠENSTVÍ: originální krabička, odnímatelný řetízek, CERTIFIKÁT ORIGINALITY ENTRUPY
PŮVODNÍ CENA: 29 000,-
 

DIOR

Ikonický Christian Dior založil svůj módní dům roku 1946, již následující rok uvedl první kolekci „New Look“, která zdůrazňovala ženskost a luxus a vrátila poválečnou Paříž do čela světové módy. Asistenta mu v té době neděl nikdo jiný než Yves Saint Laurent, který se po jeho smrti stal uměleckým ředitelem jeho módního domu a zachránil ho před krachem.

Módní dům DIOR je stabilně jeden z největších producentů luxusního zboží, nejen dámské konfekce a módních doplňků, ale také kosmetiky, parfémů, nadpozemsky krásných „haute couture“ kolekcí či pánského zboží.