NOŠENÁ Doprava zdarma

Dior CANNAGE SOFT SHOPPING TOTE Champagne

1 hodnocení

3hvězdy_small

STAV: dobrý, nošená

 

Velmi elegantní kabelka s prošíváním typickým pro Lady Dior modely. Měkké provedení kůže v metalické champagne barvě je perfektní pro každodenní nošení. Velmi příjemná na dotek i na rameni. 

 

Kabelka je nošená, přesto ve velmi dobrém stavu. Vzhledem k jemnému materiálu má lehce ošoupané rohy, především na zadním díle, kde dochází k doteku s oděvem. Ovšem díky metalickému efektu nejde na první pohled vidět. Kovové prvky zcela bez poškození. Interiér je čistý.

 

Tento model rozhodně není nevýrazný kousek, přesto je skvěle kombinovatelný.

  • 47 000 Kč 29 100 Kč –62 %
17 900 Kč
Kategorie: KABELKY
BARVA:: champagne/metalická
MATERIÁL: kůže
HARDWARE: zlatý kov
INTERIÉR: champagne/kůže
VELIKOST: 33 x 33 x 9 cm
PŘÍSLUŠENSTVÍ: dustbag, CERTIFIKÁT ORIGINALITY ENTRUPY
PŮVODNÍ CENA: 47 000 ,- Kč
 

DIOR

Ikonický Christian Dior založil svůj módní dům roku 1946, již následující rok uvedl první kolekci „New Look“, která zdůrazňovala ženskost a luxus a vrátila poválečnou Paříž do čela světové módy. Asistenta mu v té době neděl nikdo jiný než Yves Saint Laurent, který se po jeho smrti stal uměleckým ředitelem jeho módního domu a zachránil ho před krachem.

Módní dům DIOR je stabilně jeden z největších producentů luxusního zboží, nejen dámské konfekce a módních doplňků, ale také kosmetiky, parfémů, nadpozemsky krásných „haute couture“ kolekcí či pánského zboží.