Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.
Doprava zdarma

Louis Vuitton Alma GM Monogram Vernis Leather Beige

13 hodnocení

4_5 hvězdy_small

STAV: velmi dobrý, příležitostně nošená

 

Alma ve velikosti GM je praktickou a krásnou kabelkou pro každodenní nošení například do práce. Lakované kůži Vernis nevadí déšť a snadno se udržuje. Jemná béžová barva se hodí ke každému outfitu.

Kabelka je ve velmi pěkném stavu, téměř bez poškození. Pouze ve spodní části na jedné straně jsou 4 drobné, téměř nepostřehnutelné škrábance. Jinak je krásně lesklá, drží tvar, interiér jako nový. Včetně zámku a klíčků.

  • 63 000 Kč 37 100 Kč –59 %
25 900 Kč
Kategorie: PRE-LOVED LUXUS
BARVA: béžová / jemná perleť
MATERIÁL: vernis kůže /lakovaná kůže
HARDWARE: zlatý kov
INTERIÉR: rose balerina / textil
VELIKOST: 38 x 28 x 18 cm
PŘÍSLUŠENSTVÍ: Originální krabice a taška, dustbag, certifikát originality ENTRUPY
PŮVODNÍ CENA: 63 000,- Kč
 

LOUIS VUITTON

Věhlas Louise Vuitton Malletiera byl spojen především s cestovními zavazadly pro lodní dopravu. Do té doby se vyráběly jen neforemné kufry se zaoblenými víky. Kufry LV, představeny roku 1858, ale byly bytelné, perfektně okované, měly bezpečný zámek a byly ve tvaru kvádru. Tvar umožňoval kufry skládat na sebe a zajistit tak pohodlnější cestování.

Legendární monogram či kultovní šachovnici, můžete mít na nepřeberném množství výrobků jako jsou například peněženky, kravaty, šátky Louis Vuitton, šály, dokladovky, diáře, boty, oblečení, čepice, klobouky a dokonce třeba i cestovní průvodce. Navíc na každé věci od LV můžete mít vlastní iniciály.