Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.
Doprava zdarma

Louis Vuitton Essential V Bracelet

3 hodnocení

3hvězdy_small

STAV: dobrý, nošená

 

Jednoduchý klasický náramek v Monogramu doplní tvůj LV outfit k dokonalosti. Velikost 17.

 

Náramek je nošený, přesto ještě udělá dost parády. Na ruce nejdou známky nošení příliš vidět. Kovové V ve velmi dobrém stavu.

Stav: Canvas ohnutý podle tvaru ruky, na ruce vypadá OK. Kovové V ve velmi dobrém stavu. Zadní kovové zapínání je středně ošoupané. Kolem zapínání lehce popraskaný canvas. 

 

  • 3 500 Kč 501 Kč –14 %
2 999 Kč
Kategorie: PRE-LOVED LUXUS
BARVA: Canvas monogram/ hnědá
MATERIÁL: Monogram canvas
HARDWARE: zlatý kov
VELIKOST: 17
PŮVODNÍ CENA: 7 900,-Kč
 

Louis Vuitton Essential V Bracelet, klasický náramek v Monogramu Canvas se zlatým V ve velikosti 17.

 

LOUIS VUITTON

Věhlas Louise Vuitton Malletiera byl spojen především s cestovními zavazadly pro lodní dopravu. Do té doby se vyráběly jen neforemné kufry se zaoblenými víky. Kufry LV, představeny roku 1858, ale byly bytelné, perfektně okované, měly bezpečný zámek a byly ve tvaru kvádru. Tvar umožňoval kufry skládat na sebe a zajistit tak pohodlnější cestování.

Legendární monogram či kultovní šachovnici, můžete mít na nepřeberném množství výrobků jako jsou například peněženky, kravaty, šátky Louis Vuitton, šály, dokladovky, diáře, boty, oblečení, čepice, klobouky a dokonce třeba i cestovní průvodce. Navíc na každé věci od LV můžete mít vlastní iniciály.