Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.
Doprava zdarma

Louis Vuitton Key Holder Damier Ebene

2 hodnocení

3hvězdy_small

STAV: dobrý, nošená

 

Klasická klíčenka Louis Vuitton v provedení Damier Ebene.

Nesehnatelný kousek.

 

V pěkném stavu, canvas bez poškození, interiér čistý. Pozlacení kovových prvků v namáhané části klíčenky je částečně setřené. Viz foto.

 

  • 5 000 Kč 800 Kč –16 %
4 200 Kč
Kategorie: PRE-LOVED LUXUS
BARVA: Canvas Damier Ebene/ hnědá
MATERIÁL: canvas
HARDWARE: zlatý kov
PŮVODNÍ CENA: 5 000,-Kč
 

Louis Vuitton Key Holder, Damier Ebene.

 

LOUIS VUITTON

Věhlas Louise Vuitton Malletiera byl spojen především s cestovními zavazadly pro lodní dopravu. Do té doby se vyráběly jen neforemné kufry se zaoblenými víky. Kufry LV, představeny roku 1858, ale byly bytelné, perfektně okované, měly bezpečný zámek a byly ve tvaru kvádru. Tvar umožňoval kufry skládat na sebe a zajistit tak pohodlnější cestování.

Legendární monogram či kultovní šachovnici, můžete mít na nepřeberném množství výrobků jako jsou například peněženky, kravaty, šátky Louis Vuitton, šály, dokladovky, diáře, boty, oblečení, čepice, klobouky a dokonce třeba i cestovní průvodce. Navíc na každé věci od LV můžete mít vlastní iniciály.