Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.
Doprava zdarma

Louis Vuitton Saintonge Monogram Canvas Noir

8 hodnocení

4hvězdy (1)_small

STAV: VELMI DOBRÝ, příležitostně nošená

 

 

Nestárnoucí typ kabelky "camera bag" v podání módního domu Louis Vuitton. Krásná kombinece Monogram Canvas  a černé kůže.

Praktická crossbody kabelka, do města, na nákupy na výlet i ke kočárku. Popruh přes rameno dlouhý 128 cm. Zapínání za zip, jedna vnitřní kapsa.

 

Skvělý stav, Canvas  a interiér zcela bez známek nošení. Na černá kůže má povrchové škrábance, viditelné pouze velmi zblízka při detailním pohledu, viz foto. 


35 900 Kč
Kategorie: PRE-LOVED LUXUS
BARVA: hnědá/černá
MATERIÁL: Monogram canvas, černá kůže
HARDWARE: zlatý kov
INTERIÉR: černý/textil
VELIKOST: 22 x 16 x 8 cm
PŘÍSLUŠENSTVÍ: dustbag, originální krabice a taška, CERTIFIKÁT ORIGINALITY ENTRUPY
PŮVODNÍ CENA: 45 000,- Kč
 

LOUIS VUITTON

Věhlas Louise Vuitton Malletiera byl spojen především s cestovními zavazadly pro lodní dopravu. Do té doby se vyráběly jen neforemné kufry se zaoblenými víky. Kufry LV, představeny roku 1858, ale byly bytelné, perfektně okované, měly bezpečný zámek a byly ve tvaru kvádru. Tvar umožňoval kufry skládat na sebe a zajistit tak pohodlnější cestování.

Legendární monogram či kultovní šachovnici, můžete mít na nepřeberném množství výrobků jako jsou například peněženky, kravaty, šátky Louis Vuitton, šály, dokladovky, diáře, boty, oblečení, čepice, klobouky a dokonce třeba i cestovní průvodce. Navíc na každé věci od LV můžete mít vlastní iniciály.