Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.
Doprava zdarma

Louis Vuitton Speedy 25 Bandouliére Monogram Empreinte Leather

4 hodnocení

4_5 hvězdy_small

STAV: velmi dobrý, téměř nenošená

 

Klasický model Speedy 25 v krásném provedení červené kůže Monogram Empreinte. 

Pouze několikrát nošená, téměř bez vad. Všechny kovové detaily jsou krásně lesklé a bez viditelných škrábanců.  Včetně zámku, klíčků, dustbagu, originální krabice a tašky. Chybí popruh.

  • 51 000 Kč 21 100 Kč –41 %
29 900 Kč
Kategorie: PRE-LOVED LUXUS
BARVA: červená
MATERIÁL: empreinte kůže
HARDWARE: zlatý kov
INTERIÉR: červený / textil
VELIKOST: 25 x 19 x 15 cm
PŘÍSLUŠENSTVÍ: zámek a klíčky, originální krabice a taška, dustbag, certifikát originality ENTRUPY
PŮVODNÍ CENA: 51 000,- Kč
 

LOUIS VUITTON

Věhlas Louise Vuitton Malletiera byl spojen především s cestovními zavazadly pro lodní dopravu. Do té doby se vyráběly jen neforemné kufry se zaoblenými víky. Kufry LV, představeny roku 1858, ale byly bytelné, perfektně okované, měly bezpečný zámek a byly ve tvaru kvádru. Tvar umožňoval kufry skládat na sebe a zajistit tak pohodlnější cestování.

Legendární monogram či kultovní šachovnici, můžete mít na nepřeberném množství výrobků jako jsou například peněženky, kravaty, šátky Louis Vuitton, šály, dokladovky, diáře, boty, oblečení, čepice, klobouky a dokonce třeba i cestovní průvodce. Navíc na každé věci od LV můžete mít vlastní iniciály.