Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.
Doprava zdarma

VALENTINO Vavavoom

8 hodnocení

4hvězdy (1)_small

STAV: VELMI DOBRÝ, příležitostně nošená

 

VALENTINO Vavavoom zaujme na první pohled. Úžasný detail v podobě barevné aplikace, béžový základ se zase hodí ke všemu.

TOP stav, kůže a kovové prvky bez známek opotřebení. Barevné aplikace drobně poškrábané asi na 4 místech, vzhledem k náročnosti aplikace nelze téměř postřehnout.

 

 

  • 18 900 Kč 5 000 Kč –26 %
13 900 Kč
Kategorie: PRE-LOVED LUXUS
BARVA: béžová / multicolor
MATERIÁL: hladká kůže / kovové aplikace
HARDWARE: stříbrný kov
INTERIÉR: béžový / kůže
VELIKOST: 18 x 12 x 4cm
PŘÍSLUŠENSTVÍ: dustbag, karta produktu výrobce
PŮVODNÍ CENA: 47 900,- Kč
 

VALENTINO Vavavoom menší béžová kabelka s barevnými aplikacemi. Dá se nosit přes rameno, v ruce jako psaníčko nebo jako crossody.

 

VALENTINO

Talentovaný ital Valentino Clemente Ludovico Garavani již ve svých 14 letech začal kreslit návrhy šatů. Mezi Valentinovy první prominentní zákaznice patřila Jaqueline Kennedy, která si ho v roce 1968 vybrala jako tvůrce svých šatů na svatbu s miliardářem Aristotelem Onassisem. Tyto šaty, něžné krajkové bílé mini, se staly jedním z nejkrásnějších klenotů Valentina. V roce 1968 značka Valentino také jako první využila své logo k dekorativnímu účelu, což je dnes již pro módní značky standardem. Monogram ,,V“ najdeme především na módních doplňcích a také parfémech.