Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.

O NÁS

čára

 JAK SE ZRODIL PURELUX ?


Pamatuješ si, kdy jsi v sobě objevila lásku k módě? Já to vím úplně přesně. K osmým narozeninám jsem jako  malá slečna poprvé dostala více oblečení než hraček a tehdy jsem začala přemýšlet, co s čím budu nosit a    kombinovat. Ano ty žluté zvonové kalhoty s květinkami jedině k modrému tričku v barvě kytiček :). Když jsem  si mohla dovolit koupit svou první designovou kabelku, byl to zlomový okamžik.

S nadšením již několik let sleduji dění v módním průmyslu a trh s luxusním zbožím. Nové kolekce, vývoj  v jednotlivých módních domech, fashionweeky, influencery, youtube kanály z celého světa, trh s nošeným  luxusním zbožím. Přiznám se, že se inspiruji především v zahraničí, jak nabídkou zboží, tak službami. Obchod  s luxusním zbožím je samozřejmě velmi specifické odvětví a uplynul čas i zkušenosti, než jsem dosáhla určité  úrovně znalostí a rozhodla splnit si sen a začít v této oblasti podnikat.

Na jedné straně touha po nových kouscích do mé sbírky, na straně druhé „udržitelný vývoj“ mého šatníku mě  postupně přiměly odprodat některé nenošené kabelky. A tady jsem narazila. Na českém trhu je velmi málo  možností, jak pohodlně, s garancemi a stále výhodně prodat, ale také koupit, luxusní nošené zboží. Většina  prodejů luxusního zboží na našem trhu se uskutečňuje mezi soukromými osobami, což pro mě nebyla  dostatečná záruka.

A tak se zrodil PURELUX. Jednoduše vám chci, milé dámy, nabídnout službu a VIP servis po kterém jsem sama  toužila.

 

čára

 

 

V ČEM JSME JINÍ ?

Většinu zboží vykupujeme do našeho vlastnictví. Máme tak možnost vše profesionálně ošetřit, vyčistit, nafotit a garantovat vám originalitu a kvalitu. Každý kus nám projde rukama. Žádné „vypůjčené“ fotky. Vše máme skladem a ihned k dispozici. Můžeme tak garantovat také stav kabelky.

Vykupujeme pouze TOP kusy na trhu. Díky našim kontaktům a dlouhodobým klientům u nás naleznete limitované edice, klasické kousky nebo nesehnatelné kabelky těch nejluxusnějších značek. Nehledejte u nás stovky kusů kabelek, které již nemají hodnotu, jsou příliš opotřebované nebo prostě jen OUT.

 

čára

 

100% GARANCE ORIGINALITY

Důvěra je pro nás to nejdůležitější. Originalitu našeho zboží garantujeme vrácením peněz. Všechno vykoupené zboží prochází důkladnou kontrolou. Většinu kabelek vykupujeme osobně, můžeme tak ověřit autenticitu kabelky ihned.

Každá značka má své specifické znaky, které ověřujeme, při sebemenších pochybnostech kabelku nevykoupíme. K ověřování autenticity využíváme také ENTRUPY, celosvětově využívaný americký systém pro ověřování originality luxusního zboží. Prošlo nám rukama bezpočet kusů různých značek a také mnoho replik. Tyto zkušenosti jsou ty nejcennější. Pokud máte jakékoli pochybnosti o autenticitě své kabelky, neváhejte nás kontaktovat.

 

Záznamy nebyly nalezeny...