OVĚŘOVÁNÍ ORIGINALITY

Máte doma kabelku luxusní značky a nejste si jistí jejím původem? Nebo chcete svou kabelku prodat a již nemáte doklad o koupi? Ověříme originalitu vaší kabelky pomocí systému ENTRUPY. U originálního zboží je výsledkem certifikát, který zaručuje originalitu.

 

Ověřujeme originalitu těchto značek: Chanel, Louis Vuitton, Dior, Céline, Gucci, Fendi, Bottega Veneta, Saint Laurent, Burberry, Balenciaga, Chlóe, Prada, Coach

 

JAK OVĚŘENÍ ORIGINALITY PROBÍHÁ?

Máte-li zájem o ověření originality vaší kabelky, zkontrolujte, zda danou značku ověřujeme, viz seznam výše. Následně vyplňte a zašlete objednávku. Budeme Vás kontaktovat telefonicky a domluvíme se na termínu ověření a dalším postupu.

Můžeme také dorazit přímo za Vámi domů nebo na smluvené místo a kabelku ověřit osobně za vaší účasti. Cena této služby je 1000,- 

 

Nebo nás můžete kontaktovat na tel. 730 547 471, rádi Vám zodpovíme vaše dotazy.

 

 

JAK ENTUPY FUNGUJE?

K ověřování máme k dispozici speciální zařízení pro pořizování mikroskopických fotek. Ke správnému používání je nutné projít speciálním školením s odborníkem z amerického ENTRUPY.  Je nezbytné dodržet přesný proces a pořídit fotky konkrétních součástí kabelky. Zkoumá se: druh materiálu a jeho mikroskopická struktura, štítek s data kódem a jeho ražení, stehy v mikroskopické kvalitě, interier kabelky, kovový hardware atd. Díky mikroskopickým fotkám lze rozlišit například hloubku ražení v kovových prvcích, jemnou strukturu kůže, nuance v použitých materiálnech, barvách nebo stehování.

Následně se fotografie zašlou k ověření, pomocí speciálního algoritmu systém porovná fotky s tisíci vzorky. V případě originálu, je výsledkem certifikát. Přesnost získaného výsledku je díky obrovské databázi 98 %, systém se neustále rozšiřuje a vylepšuje. Díky tomu ENTRUPY garantuje originalitu ověřeného zboží, případným odškodněním v hodnotě zboží.

 

CO JE TO ENTRUPY?

Celosvětově využívaný systém pro ověřování luxusního zboží, umění nebo například šperků, vyvinutý v USA. Využívá rozsáhlou databázi autentického i padělaného zboží a umožňuje tak porovnat kabelku s originály a známými padělky. Na základě fotek v mikroskopické kvalitě a využívané databáze, vyhodnotí systém specifickým algoritmem tisíce vzorků a zjistí, zda je kabelka padělek nebo originál. Výsledkem je certifikát originality nebo informace o padělku.  U klasických kolekcí a pre-loved kousků funguje s přesností 98 %. Pokud systém vydá certifikát originality, je si tedy ENTRUPY na 98 % jistý, že zboží je originální.