chci si nechat ověřit kabelku

Neohodnoceno
  • 1 z 3

Ověříme autenticitu vaší kabelky pomocí systému ENTRUPY, u originálního zboží je výsledkem certifikát.

 

Stačí objednat, vyplnit vaše údaje a my se vám telefonicky ozveme a domluvíme detaily ověření.


1 390 Kč
Kategorie: OVĚŘOVÁNÍ ORIGINALITY
 

JAK ENTUPY FUNGUJE?

K ověřování máme k dispozici speciální zařízení pro pořizování mikroskopických fotek. Ke správnému používání je nutné projít speciálním školením s odborníkem z amerického ENTRUPY.  Je nezbytné dodržet přesný proces a pořídit fotky konkrétních součástí kabelky. Zkoumá se: druh materiálu a jeho mikroskopická struktura, štítek s data kódem a jeho ražení, stehy v mikroskopické kvalitě, interier kabelky, kovový hardware atd. Díky mikroskopickým fotkám lze rozlišit například hloubku ražení v kovových prvcích, jemnou strukturu kůže, nuance v použitých materiálnech, barvách nebo stehování.

Následně se fotografie zašlou k ověření, pomocí speciálního algoritmu systém porovná fotky s tisíci vzorky. V případě originálu, je výsledkem certifikát. Přesnost získaného výsledku je díky obrovské databázi 98 %, systém se neustále rozšiřuje a vylepšuje. Díky tomu ENTRUPY garantuje originalitu ověřeného zboží, případným odškodněním v hodnotě zboží.

 

CO JE TO ENTRUPY?

Celosvětově využívaný systém pro ověřování luxusního zboží, umění nebo například šperků, vyvinutý v USA. Využívá rozsáhlou databázi autentického i padělaného zboží a umožňuje tak porovnat kabelku s originály a známými padělky. Na základě fotek v mikroskopické kvalitě a využívané databáze, vyhodnotí systém specifickým algoritmem tisíce vzorků a zjistí, zda je kabelka padělek nebo originál. Výsledkem je certifikát originality nebo informace o padělku.  U klasických kolekcí a pre-loved kousků funguje s přesností 98 %. Pokud systém vydá certifikát originality, je si tedy ENTRUPY na 98 % jistý, že zboží je originální.