Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.

TRIČKA S KABELKOVÝM MOTIVEM

Připravili jsme pro vás spojení kvalitního textilu a ručně malovaného obrázku s „kabelkovou“ tématikou.46553b59-b6c3-4368-907e-4d965e8cdacd

 

Obrázek je ručně malovaný akvarelovými barvami přesně podle našeho zadání a následně graficky upraven k tisku. Je tištěn metodou sítotisku, což je nejkvalitnější a nejtrvanlivější varianta potisku.

 

Kvalitní textil je základ. Zvolili jsme trika značky STANLEY/STELLA. Výrobce, který se zaměřuje na udržitelnou produkci, dodržuje zásady férových podmínek pro své pracovníky a produkuje organické materiály. Je držitelem mnoha certifikátů: Organické materiály, Férová výroba, Ekologické standardy výroby, Recyklace výrobků a další.

 

Naše trička jsou vyrobeny ze 100% organické česané bavlny.

čára

 

Proč naše tričko nestojí jako ve FastFashion řetězci? Textil splňuje vysoké nároky na kvalitu a udržitelnost výroby, což zapadá do naší filozofie prodeje pre-loved kabelek. Obrázek je malovaný ručně akvarelovými barvami přímo pro nás. Nejedná se o žádné zakoupené hotové obrázky. 

Naše trička jsou originál v omezeném počtu kusů.

 

čára

 
  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1