Máte rádi dárečky? Kdo by neměl. K objednávce 2 a více organizérů nebo objednávce ze sekce pre-loved luxus dostanete krásné tričko s kabelkovým motivem ZDARMA. Do poznámky v objednávce stačí napsat které chcete a vaší velikost. Na příklad BLONDÝNA M.

VÝKUP KABELEK

čára

PROČ PRODAT?

Luxusní doplňky jsou příliš krásné na to, aby ležely doma ve skříni, nevyužívané. At´ už třídíte šatník, změnila jste životní styl, vyznáváte minimalismus nebo jen prostě chcete prodat nevyužívané kabelky, obraťte se na Nás. Prodejte nevyužitý kousek a můžete si pořídit jiný, který Vám přinese více radosti. Zamysleme se navíc nad současným trendem FASTFASHION, který na nás chrlí miliony kusů oblečení a doplňku. Využijme nádherné designové luxusní zboží, které vydrží léta na maximum. Kabelka, která už Vám nepřináší tolik potěšení najde domov u někoho jiného.

 

čára

 

CO KONKTÉTNĚ VYKUPUJEME ?

Vykupujeme pouze kabelky luxusních značek. Proč pouze kabelky? Chceme se soustředit pouze na ty nejlepší kousky a nabídnout Vám tak skvělý výběr a jistotu, že Vámi zakoupené zboží bude v TOP stavu a stále aktuálně „módní“.

 

čára

 

JAK TO FUNGUJE?

Přemýšlíte o prodeji Vaší luxusní kabelky? Zašlete Nám min. 3 její fotografie na email: infopurelux.cz a my se Vám během následujícího pracovního dne ozveme s naší nabídkou. V případě, že se na prodeji oboustranně dohodneme, připravíme kupní smlouvu a zašleme Vám ji na Váš email. Kupní cenu Vám ihned zašleme na účet. Následně zašlete balíček na uvedenou adresu. V případě výkupu dražších nebo specifických kousků Vám nabízíme ZDARMA PURELUX VIP SERVIS.

 

čára

 

PURELUX VIP SERVIS

Přemýšlíte o prodeji dražší kabelky (nad cca 50 000,-Kč) nebo o prodeji více kusů? Tato služba Vám nabízí komfort prodeje z pohodlí domova. Dorazíme za Vámi osobně domů, do práce nebo kamkoli jinam. Zboží ihned vykoupíme a dle domluvy zaplatíme hotově nebo převodem na účet. Zároveň Vám můžeme přivést k prohlédnuté kterékoli z kabelek v současné nabídce.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...